• 0366 280 13 49
  • 0366 280 13 36  
  • tto@kastamonu.edu.tr

Milli Teknoloji Hamlesinde rol alacak  gençlerin gelişimlerini sağlamak üzere, ihtiyaç duyacakları fiziki imkanları, donanımları , eğitimleri ve atmosferi ülke genelinde yaygın bir şekilde sağlamak amacıyla Bakanlığımız, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tübitak ve T3 Vakfı arasında 07/11/2018 tarihinde “81 ilde kurulacak 100 Deneyap Atölyesine ilişkin İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır. Bu kapsamda çalışmalar yürütülmekte olup, Deneyap Türkiye Atölyeleri için 12 ilde  Yazılım Teknolojileri ve İleri Robotik alanlarında 18 ilde ise Yazılım Teknolojileri alanında eğitmenlere ihtiyaç duyulmaktadır.

 

YAZILIM TEKNOLOJİLERİ İçin Başvuru Alınacak Atölyeler

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Antalya, Alanya, Çanakkale, Çorum, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Konya, Manisa, Malatya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat, Yozgat, Yüksekova

İLERİ ROBOTİK İçin Başvuru Alınacak Atölyeler

Adana, Ankara, Antalya, Alanya,  Edirne, Eskişehir, Erzurum, Hakkari, Yükseova,  İzmir, Konya, Manisa, Muğla ve Trabzon 

 

 

Son Başvuru Tarihi: 3 Mart 2021


Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://bit.ly/basvurudeneyap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Kayıt adımlarını uygulamalı olarak gösteren "Deneyap Türkiye Eğitmenliğine Nasıl Başvuru Yapılır? " videosunu izlemek için tıklayınız.

DeneyapTR Eğitmen Alımı deneyaphaber

Eğitmenlik Süreç